Gelecekteki Şirketinizi Biz Size Anlatalım

Ar&Ge desteği almak istiyorsanız ve bu konuda çok fazla bilginiz yoksa bizimle birlikte hedeflediğiniz desteğe ulaşabilirsiniz.

 
approval

Hazırlık Durumu Tespiti

Şirketinizin güncel Ar-Ge’ye hazırlık durumunu ölçüyoruz.

target

Hedef İncelenmesi

Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinizi inceliyor ve gerektiği durumlarda birlikte oluşturuyoruz.

preparation

Hazırlık Aşaması

Şirketinizin Ar-Ge’ye hazırlık aşamasını planlıyoruz.

pin

Hazırlıktan Başlangıca

Ar-Ge’ye hazırlık aşamasından, Ar-Ge’ye başlangıç aşamasına kadar şirketinizin iş geliştirmesinde rol alıyoruz.

Ar-Ge Yol Haritası Çözümümüz

goal
1

Gelecek Hedefleri

1. Adım

Ar-Ge’ye Hazırlığın Ölçülmesi ve Şirketinizin Gelecek Hedeflerinin Belirlenmesi

ŞIrketlerin Ar-Ge’ye hazırlığı, Ar-Ge faaliyetlerine başlamadan önce gerçekleştirilmesi gereken süreçlerin başında gelmektedir. Ar-Ge faaliyettleri kapsamında gerçekleştirilecek çalışmaların başarıya ulaşması için önemli olan hazırlık sürecinde; Ar-Ge ekibinizin niceliği ve niteliği, şirketinizin Ar-Ge gerçekleştirmeye uygun altyapısının bulunması ve şirket yönetiminin Ar-Ge çalışmalarına desteği en çok önem verilen 3 kriterdir.

Şirketinizin Ar-Ge’ye hazırlık sürecinin planlanması, şirket hedefleri ile doğrudan ilişkilidir. Bu kapsamda şirket hedeflerinizin belirlenmesi sürecinde ve şirketinizin Ar-Ge’ye hazırlık sürecinde şirketinizle birlikte çalışarak sürecin sorunsuz ilerlemesine katkı sağlamaktayız.

2. Adım

Yol Haritası Oluşturulması

Şirketinizin Ar-Ge’ye giden yolda adımlarını sağlam ve doğru bir şekilde atması için projeksiyonun doğru oluşturulması gerekmektedir. 1-3 yıllık, 3-5 yıllık ve 5 yıl ve sonrası için hedeflenen başarıların sağlanması için firmamız tarafından Ar-Ge yol haritası oluşturulmaktadır.

Bu yol haritası ile birlikte şirket içerisindeki Ar-Ge biriminin niceliği ve niteliği, Ar-Ge çalışmalarının ticarilileşmesi ile kâra geçilmesi, teknopark ve teknoloji geliştirme merkezlerine giriş, hedef sektörlere yönelik Pazar hazırlığı gibi konular ele alınmakta ve sistematik bir çalışma ile sizlere sunulmaktadır.

roadmap
2

Yol Haritası

supply-chain
3

Süreç Yönetimi

3. Adım

İlk Adımdan Son Adıma Kadar Süreç Yönetimi

Oluşturulan Ar-Ge yol haritası, Ar-Ge’ye hazırlık çalışmaları ve şirket hedeflerinin belirlenmesi dahil tüm süreçlerde şriketinizin çalışmalarında yer alıyor, şüreçlerinizi yönetirken şirketinizle birlikte çalışıyoruz.