Ar-Ge Fikirlerinizi Devlet Destekleri ile Buluşturuyoruz

Ar-Ge projelerindeki finansman ihtiyacınızı devlet destekleri ile sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Projelendirmenizi ilgili devlet desteğine uygun hazırlayıp sizleri %75'e varan destek oranları ile devlet destekleri ile buluşturuyoruz.

 
research (1)

Mevzuata Uygun

Şirketinizin Ar-Ge çalışmasını ilgili kurumun mevzuatı, frascati kılavuzu ve oslo kılavuzuna uygun şekilde hazırlıyoruz.

box

Firma Hazırlığı

İlgili destek programının başvuru sonrası tüm kurul ve değerlendirme süreçlerine firmanızı hazırlıyoruz.

dashboard

Ara Dönem Paporları

Proje onayı sonrasında proje dönemlerinin tümünde firmanız ile birlikte ara dönem raporlandırmalarını gerçekleştiriyoruz.

documents

Sonuçlandırma

Proje bitiminde firmanızın proje sonuçlandırma dokümanını hazırlamasını sağlıyoruz.

Ar-Ge Projelendirme Hizmetimiz

research (1)
1

Projelendirme Süreci

1. Adım

Projelendirme Süreci

Devlet destekli Ar-Ge programlarının mevzuatlarına uygun, OECD tarafından hazırlanmış frascati kılavuzu ve oslo kılavuzuna uygun şekilde firmanızın Ar-Ge çalışmasını projelendiriyoruz. Devlet desteği alacak projenin başvurusunu firmanız adına ilgili kurum/kuruluşun sistemi üzerinden gerçekleştiriyoruz.

2. Adım

Proje Hazırlık Süreci

Proje başvurusu sonrasında başvurulan program mevuzatı kapsamında gerçekleştirilecek değerlendirme süreci ve kurul sunumları için firmanız ile bilrikte ortak çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar ile birlikte firmanızın hazırlanan proje doğrultusunda kurul sunumlarına ve değerlendirme süreçlerine en doğru şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz.

egitim
2

Proje Hazırlık

report
3

Takip ve Sonlandırma

3. Adım

Proje Takibi ve Proje Sonlandırılması

Proje onayı sonrasında projenin dönem sürelerine göre projenizin dönemlik takiplerini gerçekleştiriyoruz. Proje süresince, gerçekleştirilen Ar-Ge faaliyetlerinin anlatıldığı ara dönem raporlarının hazırlanması için firmanız ile birlikte çalışma gerçekleştiriyoruz. Son olarak projenin başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında proje sonuç dokümanın hazırlanması ve projenin ilgili kurum/kuruluş nezdinde de başarılı bir şekilde sonuçlandığının görülmesini sağlıyoruz.